HAKKIMIZDA

Bayilik Belgesi

Soma Linyit Kömür

  • Kuruluş Yılı: 2012
  • Kurucusu: İbrahim Kara
  • Kuruluş Yeri: Soma/Manisa/Türkiye
  • Faaliyet Alanı: Ege Linyit İşletmeleri Ve Karbonaray Ana Bayii
  • Hizmet Alanı: Türkiye

İşletme ünvanı Soma Linyit Kömür olan firmamız; 2012 yılında İbrahim Kara tarafından Soma merkezde kuruldu. Faaliyetlerine ilk olarak Ege Linyit İşletmeleri Ana Bayii olarak başlayan kuruluşumuz, ilerleyen süreçte Karbonaray Ana Bayilik yetkisini de almış ve ürün çeşitliliğini genişletmiştir. Kısa sürede hizmet ağını ve teknik alt yapısını geliştiren Soma Linyit Kömür, yıllık arz hacmini 100.000 ton'a çıkarmıştır.

Sanayi tesisleri, toplu konutlar, özel ve resmi kuruluşlar dahil her alandaki müşterilerimizin taleplerini karşılayacak kapasiteye sahibiz. Her yıl yenilenen nakliye filomuz ile adrese teslim hizmetlerimizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Üretim amaçlı sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını dökme kömür olarak, konutlarda ısınma amaçlı kullanılan kömür itiyacını kendi tesislerimizde torbalayarak hizmetinize sunuyoruz.

Türkiye'nin en büyük kömür yataklarından biri olan Soma havzası linyit kömürünün yanı sıra; Karbonaray firması bünyesinde Rusya Fedarasyonu Sibirya – Kuzbaş Bölgesinin en kaliteli kömürleri olan, yıkanmış SSPK etiketli kömürleri de satışa sunmaktayız.

İlkemiz; ülkemizin en kaliteli linyit kömürü pazarındaki payımızı sürekli arttırmak, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak paydaşlarımıza olan sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir.